1. Przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte jak w każdą Niedzielę. Dzisiaj każdy wierny ma obowiązek uczestniczyć we Mszy Świętej.
  2. Od dzisiaj do 8 listopada – przez 8 dni – można zyskać odpust zupełny i ofiarować go za jedną duszę w czyśćcu cierpiącą. Warunkiem zyskania odpustu są: 1. intencja zyskania odpustu 2. stan łaski uświęcającej 3. obecność w kościele lub na cmentarzu i 4. dowolne modlitwy za zmarłych.
  3. Jutro, w środę, dzień zaduszny: Msze Święte o godzinie 11.00 i 17.00. Pół godziny przed Mszą Świętą wypominki i Koronka do Miłosierdzia Bożego za poleconych w wypominkach. Msze Święte 2 listopada będą odprawione za zmarłych poleconych w wypominkach.
  4. Od 1 listopada do 1 maja Msze Święte będą odprawiane w niedzielę o godz. 9.00, 11.00 i 17.00. W dni powszednie Msze Święte o godz. 17.00.
  5. Na stoliku pod chórem wyłożone są kartki do wypisywania imion i nazwisk naszych bliskich zmarłych na tegoroczne wypominki. Wypominki połączone z Koronką do Miłosierdzia Bożego będą odprawiane od 1 do 8 listopada o godz. 16.30. W każdy ostatni piątek miesiąca [przez cały rok] będą odczytane wypominki a po nich będzie Msza Święta za poleconych w wypominkach.
  6. W tym tygodniu 1 piątek i 1 sobota miesiąca. Zachęcam do gorliwego uczestniczenie w pierwszych piątkach miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed wypominkami.
  7. W niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00 Przegląd Pieśni Żałobnych. Zapraszam serdecznie.
  8. W niedzielę, o godz. 11.10 o poprowadzenie Różańca proszę Różę Matki Bożej Fatimskiej ze Stradun.
  9. O posprzątanie kościoła w sobotę proszę Mieszkańców Oracz – część I.
  10. Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłego świętowania, Bożego błogosławieństwa  i opieki Matki Bożej Królowej Wszystkich Świętych.