Z okazji Uroczystości Bożego Narodzenia składam wszystkim Parafianom i Gościom  najserdeczniejsze życzenia: życzę dobrego zdrowia i wszelkich łask od Nowonarodzonego Zbawiciela Świata. Życzę abyście stali się Przyjaciółmi Jezusa przez modlitwę i przez częste przyjmowanie Go w Komunii Świętej. Najserdeczniejsze Życzenia kieruję do Rodzin, do ludzi samotnych i chorych. Niech Dziecię Jezus pobłogosławi  Dzieci i Młodzież. Z okazji dzisiejszego święta pozdrawiam naszych Parafian, którzy te święta spędzają daleko od rodzinnego domu; przebywających poza granicami naszej Ojczyzny. Szczególnie serdeczne pozdrowienia kieruję pod adresem tych, którzy przeżywają ból żałoby z powodu śmierci swoich najbliższych.

 

Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Malinówki za posprzątanie kościoła na święta. Dziękuję także mieszkańcom Malinówki za żłóbek, za postawienie choinek i za świąteczny wystrój kościoła. Na ręce Pana Michała Pieczyńskiego dziękuję leśnikom za choinki ofiarowane na święta do naszego kościoła.

 

Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie życzenia przesłane na mój adres i za produkty żywnościowe przekazane na plebanię. Bardzo serdecznie dziękuję za produkty żywnościowe i za ciasta: dziękuję za wszelką życzliwość i pomoc.

 

Dzisiaj, w Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Święte jak w każdą niedzielę. Jutro niedziela: 2 dzień Bożego Narodzenia: Święto Świętej Rodziny – odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Zapraszamy wszystkie małżeństwa na odnowienie przysięgi małżeńskiej.

 

Zwracam się z serdeczną prośbą o ofiary indywidualne na ogrzewanie, na prąd i ubezpieczenie kościoła. Ofiary można składać na tacę, w kopercie, bądź przez wpłatę na konto Parafii.  Bóg zapłać tym którzy już złożyli ofiary na ten cel.

 

Składam serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę.

 

Z radością informuję, że mamy nową stronę internetową. Ogłoszenia Parafialne i intencje Mszy Świętych będziemy mogli odczytywać na stronie www.straduny.pl. Bardzo serdecznie dziękuję Panu Marcinowi Pokropskiemu za stworzenie nowej strony internetowej. Dziękuję za to, że ta praca jest ofiarowana jako dar dla Parafii: serdecznie dziękuję.

 

O posprzątanie kościoła w poniedziałek 27 grudnia proszę mieszkańców Chojniaka numery 1- 9.

 

Kolęda, czyli Wizyta duszpasterska, rozpocznie się po 3 stycznia 2022 r.