Wszystkim Parafianom, Dobroczyńcom i Przyjaciołom naszej Parafii składam serdeczne życzenia noworoczne. Niech Nowy Rok Pański 2024 będzie dla Was i dla Waszych bliskich czasem pokoju i błogosławieństwa. Niech Bóg wyzwoli Was od lęku i da Wam dobre zdrowie; niech Was i Wasze Rodziny obdarzy potrzebnymi łaskami. Niech Święta Boża Rodzicielka nieustannie otacza Was Matczyną modlitwą.

 

1.Bardzo serdecznie dziękuję tym, którzy wczoraj wzięli udział w Nabożeństwie na zakończenie Starego Roku, w nabożeństwie dziękczynnym za miniony rok 2023.

2.Dziękuję bardzo serdecznie za wspólnie przeżyte dni w minionym Roku 2023. Dziękuję za życzliwość i za wszelką pomoc: duchową i materialną. Dziękuję tym, którzy trwają w wierze; którzy się modlą i prowadzą życie sakramentalne.

3.Przeżywamy 1 stycznia 2024 roku – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i jednocześnie 57 Światowy Dzień Pokoju – dzień modlitwy o pokój na świecie. Msze Święte 1 stycznia tak jak w każdą niedzielę o 9.00, 11.00 i 17.00.

4.W tym tygodniu 1 czwartek, 1 piątek i 1 sobota miesiąca. Zachęcam do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej z nasze grzechy Najświętszemu Sercu Jezusowemu i Niepokalanemu Sercu

5.W sobotę Uroczystość Trzech Króli. Msze Święte będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Poświęcenie kadzidła i kredy na wszystkich Mszach Świętych

6.Kolęda, czyli Wizyta duszpasterska:
2 stycznia – Sajzy

3 stycznia – Piaski

4 stycznia – Malinówka

5 stycznia – Sikory Juskie

8 stycznia – Krokocie

9 stycznia – Płociczno

10 stycznia – Miluki

11 stycznia – Wityny

12 stycznia – Wityny

Kolęda będzie w dwóch częściach; od godziny 9.00 Ci, którzy mogą przyjąć w ciągu dnia. Po Mszy Świętej, od godz. 18.00 Ci, którzy z racji pracy nie mogą przyjąć w ciągu dnia.

 

7.Serdecznie dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary indywidualne na ogrzewanie, na prąd i ubezpieczenie kościoła. Ofiary można składać w kopercie na tacę, albo przelewem na konto Parafii. Konto Parafii jest podane na stronie internetowej naszej Parafii.

8.O posprzątanie kościoła na święto Trzech Króli i na niedzielę proszę Mieszkańców Stradun z ul. Mickiewicza i Słonecznej.

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli. Na wszystkie dni Roku Pańskiego 2024 niech nam Bóg błogosławi.